Studniówka: co trzeba zrobić, żeby nie wtopić?

Studniówka zbliża się wielkim krokami. Matura za pasem, ale nią jeszcze się nie przejmujesz... Jak to będzie na tej studniówce? Przygotowania trwają pełną parą. W szkole ciągle gada się na temat studniówki... Kto z kim pójdzie, gdzie kupić garnitur, jaką koszulę dobrać do krawata, czemu te nowe buty tak cholernie uwierają?

Studniówka. Jak się zachować?

Nie wiesz, czego się spodziewać na studniówce, jak się na niej zachować? W Twoje postępowanie zakrada się niepokój. Idziesz ze swoją dziewczyną? Problem z głowy. Ale co zrobić, jak aktualnie nie masz dziewczyny? Jest kilka możliwości...

Zaproszenie dziewczyny na studniówkę

Najważniejsze, żeby nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę. Pośpiech jest złym doradcą. Od czego zacząć? Możesz na studniówkę zaprosić koleżankę z klasy.

Jeśli wiesz, że któraś nie ma jeszcze teraz z kim iść, nie czekaj, aż ktoś Cię ubiegnie. Wal do niej, jak w dym i zaproś ją. Naprawdę, jeśli jej nie poprosisz, to będziesz miał później przerąbane. Sam przecież nie pójdziesz na studniówkę. Jeśli zdasz sobie z tego sprawę, to będziesz silny, podejdziesz do niej i ja poprosisz.

Odmówiła? Nie załamuj się. To trudno. Grunt, że spróbowałeś... Trzeba szukać dalej. Jeśli zacząłeś wcześniej, zdążysz znaleźć w końcu jakąś fajną dziewczynę i zaprosić ją na studniówkę.

Jeszcze istnieje inne wyjście. Masz starszą siostrę? Ona ma przecież jakieś koleżanki. Może któraś z Tobą pójdzie? Jakieś rozwiązanie na pewno istnieje, tylko trzeba trochę pomyśleć. Jak będziesz odkładał zaproszenie dziewczyny na studniówkę, to później możesz zostać z "ręką w nocniku" i rzeczywiście będzie wtedy problem.

Nauka tańca...

Dobra! Załóżmy, że masz z kim iść... O ból głowy przyprawia Cię jednak myśl, że będziesz musiał przed wszystkim tańczyć poloneza. Niby prosty taniec, ale niektórym to niezbyt wychodzi. Tańczą, jakby mieli reumatyzm i bolały ich kolana. To dlatego, że wcześniej nie ćwiczyli. Wmawiają sobie, że nie mają "poczucia rytmu". To jest najpopularniejsza wymówka. Ale nie wierz w to, nie usprawiedliwiaj tak samego siebie. Pokazali Wam wcześniej na sali w szkole, jak macie tańczyć? To poćwicz w domu.

Idealne rozwiązanie, to zapisać się ze swoją partnerką na miesiąc na kurs tańca. Tam Cię szybko nauczą poloneza, walca itd. Zapewniam Cię, że to Ci przyda się później. Na przykład na jakimś weselu dobrze jest umieć tańczyć w parze. Człowiek nie siedzi wtedy jak kołek na miejscu, tylko bawi się do białego rana...

Studniówka

Przychodzi w końcu ten z dawien dawna oczekiwany dzień. Oczywiście pojechałeś po dziewczynę do jej domu, by ją zabrać na studniówkę. Wchodzicie razem na salę. I jak się zachowujesz?

Naturalnie jak gentleman. Pomagasz swojej dziewuszce ściągnąć płaszcz i idziesz go zawiesić do szatni. Odsuwasz jej krzesło, kiedy chce usiąść. Otwierasz przed nią drzwi. Podajesz jej ze stołu najlepsze smakołyki. Tańczysz z nią. Zabawiasz. Traktujesz, jakby była "pępkiem świata". Ona będzie takim zachowaniem wniebowzięta.

Zero picia

Tylko nie zepsuj wszystkiego i nie schlaj się jak nieboskie stworzenie. Kobieta na studniówce nie wybaczy Ci tego. Zwłaszcza ta, którą znasz od niedawna.

Studniówka, studniówka i po studniówce

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Przez całą imprezę byłeś "cacy". Dobrze bawiliście się. Kobieta, z którą przyszedłeś jest szczęśliwa. Odwozisz, albo odprowadzasz ją do domu. I co? Pocałować ją, czy nie?

Tak naprawdę tego momentu boisz się najbardziej. He, he. Nic dziwnego. Najlepiej nie nastawiać się w taki sposób: "pocałować ją na koniec, czy nie?". Bo jak tak będziesz myślał tuż przed studniówką i w jej trakcie, to możesz wszystko zepsuć. Będziesz się denerwował i nic Ci nie wyjdzie. Ani zabawa podczas studniówki, ani rozmowa z zaproszoną dziewczyną.

Lepiej nie nastawiać się na nic i postępować w zależności od sytuacji. Nic na siłę. To musi naturalnie samo z siebie wyniknąć. Da się, to się da. A jak nie da, to nie ma tragedii...

do góry ↑

Pobierz darmowy fragment e-booka, z którego dowiesz się o niedocenianej sile komplementów

Szukaj miłości. Jak poznać swoją drugą połówkę?

Z całej publikacji dowiesz się:

  • jak być magnesem i przyciągać do siebie kobiety
  • czym jest dobry bajer
  • czego one naprawdę się boją
  • czy one lecą na kasą, a nam chodzi tylko o seks?
  • jak się oświadczyć, żeby nie dać ciała

Aby pobrać darmowy fragment e-booka kliknij: Szukaj Miłości